Jak nám všem koronavirus plány překazil..

Veškeré akce přesunuty na „později/jindy/uvidíme“ 

Vláda včera vyhlásila v České republice nouzový stav. Kina i divadla jsou zavřená, hospody a restaurace fungují jen přes den, velké akce (i ty menší) jsou zrušeny. Věříme, že již za pár dnů uvidíme, jak tato opatření přináší své výsledky a situace se uklidní. Nás se tento víkend týká hlavně přesunutí festivalu pro kontaktní rodiče Kouzlo nošení. Nový termín je už díky prozřetelnosti Míši, hlavní organizátorky festivalu, naplánován na 12. září 2020. 

Míša ale nelení a pro nás všechny, kteří se na festival těšili, nachystala překvapení a uspořádala na sobotu 14. března 2020 „Kouzlo nošení online“. Co nás všechny v rámci online festivalu čeká, zatím nevíme ani my. Míša si nechává všechna tajemství pro sebe a tak jsme zvědaví stejně jako vy! Tak v sobotu sledujte facebook Kouzla nošení, ať vám nic neuteče.  

Příští týden se měl konat taky náš brněnský workshop „Nosíme na zádech I“. Po zralé úvaze jsme se dohodli, že akci přesuneme na později. Sice jsou prozatím omezeny jen akce s počtem účastníků nad 30 osob, ale nechceme jít tomu riziku naproti a tak vyhlásíme nový termín, až se situace uklidní.   

Přesunuli jsme workshop "Nosíme na zádech I"

Poradenství na dálku? Nová možnost.

Miminka se potřebují nosit nezávisle na okolnostech okolo. Je jim úplně jedno, jestli venku panuje sněhová bouře (v našich zeměpisných šířkách nejspíš zcela nemožné :-)), nejedou vlaky nebo je vyhlášený nouzový stav. Potřebuje se nosit teď, ne až pak.

Jenomže! Co když potřebujete pomoct s úvazem nebo podpořit v tom, že to děláte správně. Prostě když potřebujete někoho, kdo by vám s tím poradil. Kurzy jsou aktuálně zrušené nebo přesunuté na neurčito, individuální poradenství v tuto chvíli taky není úplně ideální. Tak co teď? Využijte online poradenství! Od 14. března 2020 nabízíme i tuto službu. Cena je samozřejmě oproti klasickému poradenství nižší, už kvůli tomu, že odpadá cestování, přesuny věcí potřebných k poradenství apod. Pokud vás služba online poradenství zajímá, koukněte do sekce Co nabízíme, případně nám rovnou napište 🙂 Můžete využít tento kontaktní formulář. I pro nás to bude nové, ale těšíme se na to.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *